Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Ada Zaorska, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Opieki Domowej (PSOD), będzie jednym z prelegentów na nadchodzącej konferencji „EU Cross-Border SERVICE PROVIDERS In Harmony with Law”. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, które odbędzie się 20 maja 2024 roku w Warszawie.

Od 1993 roku, Ada Zaorska nieustannie działa w branży opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i osobami z zaburzeniami psychicznymi. Jest Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Opieki Domowej (PSOD), prowadzi Agencję Pielęgnacyjno-Opiekuńczą „Egida” oraz jest współzałożycielką Stowarzyszenia „Egida”.

Przez 30 lat swojej kariery, Ada Zaorska współpracowała z Ośrodkami Pomocy w Lublinie, Świdniku, Lubartowie i Puławach. Od 2012 roku, we współpracy z firmą Optimum pro Senior, deleguje opiekunki do osób potrzebujących na terenie Niemiec.

Dzięki jej zaangażowaniu, z opieki skorzystało już ponad 10 tysięcy podopiecznych. Kilka tysięcy opiekunek regularnie podnosi swoje kwalifikacje na organizowanych szkoleniach.

Obecnie Ada Zaorska zapewnia opiekę prywatną dla około 85 seniorów z Lublina i okolic oraz 72 seniorów w Niemczech, oferując opiekę z zamieszkaniem. Dodatkowo, w ramach Stowarzyszenia „Egida”, zajmuje się około 150 osobami na zlecenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.

Ada Zaorska będzie prelegentką podczas sesji „Cross Border Live-in Care Services” – Sesji „Pod opieką PSOD”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i wysłuchania prezentacji Ady Zaorskiej!

Pełny program i rejestracja https://lnkd.in/dPaaP-n3